Feel Good Team

Ing. Markéta Černá

Zakladatelka projektu FEEL GOOD COMPANY, designérka a realizátorka projektů u klientů

Po letité kariéře jako personální ředitelka, HR konzultantka, majitelka firmy a projektová manažerka, která zároveň již dlouho prochází intenzivní cestou za vlastním zdravím a vyrovnaností, jsem se rozhodla všechny mé zkušenosti propojit do projektu FEEL GOOD COMPANY. Vnímám, jak se mění firemní svět, který vyžaduje rychlost a inovativní řešení, a také každodenně řeším očekávání zaměstnanců od pracovních podmínek a přístupu ze strany vedení firem. Díky své zkušenosti jsem partnerem managementu v designu konkrétního řešení pro úspěšné využití potenciálu týmu jejich společnosti.

Ráda objevuji a propojuji zajímavá témata a mým posláním je pomoci lidem najít vlastní cestu životem a odvahu naplnit své sny.

Managementu firem přináším pochopení firmy jako organismu, firemní prostředí jako imunitu, které může výrazně pomáhat růstu a zdraví firmy, či naopak svou toxicitou zabíjet inovace s rozvoj.

MOJE CESTA …

Ing. Dita Hrudová

Certifikovaná lektorka a průvodkyně životem, realizátorka projektů u klientů

Jsem žena a matka tří synů. Mám více než 20 let praxe v oblasti mezinárodního marketingu, komunikace, PR a prezentace ČR v zahraničí. Své zkušenosti jsem obohatila studiem psychologie a mnoha kurzy v oblasti seberozvoje. Ráda předávám umění osobního marketingu a sebeprezentace, které považuji za základ úspěchu v každé profesi. Těší mě, když mohu lidem pomoci objevit skrytý potenciál, naplno rozvinout jejich vlohy a naučit je rozvíjet různé druhy inteligence.

MOJE CESTA …

Ing. Gabriela Levá

Lektorka, mediátorka, životní koučka, designérka a realizátorka projektů u klientů

Jsem certifikovaná mediátorka, věnuji se životnímu koučování a intuitivnímu tanci 

Mnoho let jsem se v korporátní společnosti zabývala komunikací a zamilovala si jí. Představuje pro mě živý a neustále se měnící organismus, pohyb a každodenní součást života nás všech. Nejde jen o to dopravit informaci odněkud někam, ale především o způsob, jakým to uděláme.

Pomáhám lidem komunikovat tak, aby tím vylepšovali své osobní i pracovní vztahy

K mé práci neodmyslitelně patří tanec, který vnímám jako cestu do svého nitra i jako cestu lidí k sobě navzájem.

Věřím, že okolní svět začíná v nitru každého z nás. Utváří ho naše zdravé sebevědomí, vize, sny a především mezilidské vztahy.

MOJE CESTA …

Aida Mujačić

Učitelka hry na klavír, zpěvu, zakladatelka firemních kapel

V roce 2010 jsem se rozhodla sledovat svůj sen, opustila rodnou Bosnu a Hercegovinu a přijela do Prahy studovat hudební vědu. Vyučovala jsem korepetici na Mezinárodní konzervatoři Praha. Dnes jsem zpěvačka a pianistka několika pražských a mezinárodních kapel a učím hru na klavír, zpěv a výchovu hlasu.

MOJE CESTA …

Aleš Vavřinec

Kouč, terapeut

Moje vize je provázet lidi na jejich cestě sebepoznání. Na cestě k sobě. Ke svému pravému já …

MOJE CESTA …

Erika Župová

Trenérka metody zlepšování zraku přirozenou cestou

Při procesu zlepšování zraku používám unikátní metodu, která je spojením moderních technik koučinku a osvědčených technik pro zlepšování zraku přirozenou cestou na základě učení Schneidera a Batesa. Díky tomuto spojení je možné dosahovat dobrých výsledků u množství poruch zraku v relativně krátkém čase a s relativně malým úsilím a časovou angažovaností.

MOJE CESTA …

Ing. Alena Humlová

Lektorka zdravého životního stylu

Zaměstnance vnímám především jako osobnosti… individuality v jejich celku. Potřebují být spokojení a v rovnováze na všech úrovních – ať už myslíme práci nebo osobní život. Fyzické zdraví a duševní pohoda je pro všechny klíčová. Dá se opravdu hodně ovlivnit. Zdravou stravou, používání kosmetiky, drogerie v domácnosti, ale i fyzického pohybu a především mentálního nastavení.

MOJE CESTA …

Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková

Instruktorka pilates, jógy a průvodce meditacemi a mindfulness metodou

Jsem instruktorka Pilatesovy metody a trenérka jógy, průvodkyně nejen jógovou terapií ale i cestou seberozvoje (tělesna i duchovna) jednotlivcům, skupinám i firmám. Zaměřuji se na propojení těla a vědomé mysli a věřím, že klíčem ke štěstí je především respekt a přijetí – sebe sama a tím i druhých v jejich diverzitě.

MOJE CESTA …

MUDr. Jarmila Klímová

Psychosomatička

Tělo je display všech našich prožitků. Všeho, co v životě děláme, jak myslíme, co cítíme. Tělo se nikdy nemýlí. Žádná nemoc nepřichází, aniž by nezrcadlila náš životní příběh a naše postoje ke světu a k sobě. Každou naší myšlenkou a emocí vyrovnáváme váhy, jestli jsme na cestě k nemoci nebo ke zdraví. Zdraví je opravdu jen v našich rukou a my si povíme, jak je možno jej držet pevně po celý život.“

MOJE CESTA …

Mgr. Petr Růžička

Kouč, terapeut

Jsem klinický psycholog, psychoterapeut a rodinný terapeut. Krédem mé práce je respekt k svébytnosti a k potřebám koučovaného. Věřím, že i v aktivním business životě je možné nalézt hlubší smysl i spirituální přesah, úspěch je o sebemotivaci a propojení pracovních cílů s osobními. Pracovní úspěchy nejsou izolované, jsou zasazeny do příběhu našeho života. Inovativní myšlení, flexibilita a schopnost vymanit se ze strnulých manažerských paradigmat je předpoklad úspěchu v postmoderní době.

MOJE CESTA …

Dominik Špiláček

Sportovní trenér

Věnuji se komplexnímu sportovnímu poradenství, plavání a golfu. Jsem trenérem atletiky se zaměřením na techniku běhu, instruktorem plavání a instruktorem lezení na umělých stěnách. Pracuji s jednotlivci i se skupinami a to nejen s dospělými, ale i s dětmi a mládeží.

MOJE CESTA …

Thomas Vejrážka

Trenér vědomého pohybu, terapeut

Jsem Česko-americký trenér vědomého pohybu, terapeut tradiční čínské medicíny, psychoterapeut, průvodce lesní školy a životní poradce.

Mými tématy jsou především propojení práce s tělem, myslí a dechem. Věnuji se Wim Hoffově metodě. Vyučuji správné držení těla, jak kompenzovat sedavé zaměstnání, protahování a mobilizaci kloubů, zvýšení vnímavosti těla, práci s intuicí v pohybu a zmapování podvědomých vzorců fyzických i psychických.

Ing. arch. Pavla Forest, Dipl.Um.

Lektorka zpěvu, skladatelka, ředitelka Rock Opera Praha

Jsem česká zpěvačka, textařka, skladatelka, pěvecká pedagožka, architektka a ředitelka divadla. Pracuji jako svobodný architekt. Vedle architektury se soustředím především na zpěv jako sólistka i sboristka a také na autorskou skladatelskou tvorbu v řadě žánrů – od rocku přes jazz, alternativu až po klasickou hudbu.

MOJE CESTA …

Richard Scheufler, DiS.

Lektor hry na baskytaru, aranžér

Jsem sólový zpěvák, multiinstrumentalista, skladatel, aranžér, pedagog a hudební producent.

MOJE CESTA …

Helena Kubelková, Dis

Lektorka hlasových seminářů a zpěvu

Přes dvacet let se věnuji soukromé výuce zpěvu, pořádám semináře o hlasových technikách a jako zpěvačka, nebo hlasová poradkyně jsem spolupracovala na desítkách CD různých interpretů.

 

MOJE CESTA …

MUDr. Veronika Horanová

Imunoložka a mikrobioložka

Vyrůstala jsem v lékařské rodině a to nejcennější co jsem dostala, byla láska. Jsem vděčná za dary milovat přírodu a lidi, stále se vzdělávat a získané vědomosti užívat v životě pro sebe i pro jiné, dělat věci jak nejlépe umím, být čestná jak k sobě tak k ostatním a umět odpouštět.
Celý svůj život hledám, ptám se, studuji, objevuji nové pohledy, medituji a uvádím poznatky nejprve do svého života a následně do životů jiných lidí, kteří o to stojí. Potvrdila jsem si, že to všechno funguje! Věkem jsem pochopila, že pokud chci pomáhat jiným, platí dva důležité zákony. 1. Mít zdravé svědomí a sebelásku. 2. Pomáhat jen tomu, kdo si to opravdu přeje.
Kladu důraz na zodpovědnosti k sobě samému! Kladu důraz na zdravý – funkční imunitní systém, záruku člověka, aby přežil v současné době! Zdůrazňuji zdravou rezidenční mikroflóru našeho střeva, protože probiotika výrazně ovlivňují jak imunitní systém, tak celkovou osobnost a komplexní zdraví člověka.

MOJE CESTA …

Jana Hemelíková Baudisová

Lektorka tance a psychologie

„Studovala jsem herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Ke konci studia jsem zažila velké povodně v rodných Jeseníkách. Tato „traumatická“ zkušenost mi otevřela dveře k prvním hlubším pohledům do sebe sama.“
Nedílnou součástí mého života je indický tanec a flamanco. Od roku 2003 jsem vedla kurzy a pořádala workshopy po ČR a Itálii. Účinkovala jsem v divadelních projektech, TV show a několika filmech. Prošla jsem Akreditovaným výcvikem profesionálního kouče a výcvikem NLP u Coaching World a spolupracovala na jeho projektech festival Evolution a on-line magazín Flowee.
Dnes objevuji pro sebe a své klienty nové možnosti vztahu umění, seberozvojových a psychologických technik. Naplňuje mě zkoumání souvztažností mezi tělem, myslí a emocemi.

MOJE CESTA …

Edita Sommerová

Lektorka jógy a zdravého životního stylu

Jóga nabízí překvapivě jednoduchou cestu návratu do našeho nitra.
Není nutné zajímat se o jógovou filozofii, abychom pocítili blahodárné účinky cvičení jógy. I jen pár minut denně může znamenat velký rozdíl v tom, jak se cítíme – fyzicky a psychicky. Jóga není jen o cvičení pozic, ale také o práci s dechem či meditaci. Prostřednictvím svého dechu si můžeme zlepšit náladu, dodat energii, zbavit se stresu nebo i ucpaného nosu. Jóga nám pomáhá být v přítomném okamžiku. Funguje to vždy!
Kromě jógy se s vášní zajímám o rostlinnou stravu, veganství a životní prostředí.

 

MOJE CESTA …

Ing. Lenka Mrázová FCCA

Inspirátorka, mentorka, lektorka, koučka

Jsem inspirátorka s 21 lety praxe v korporacích ( PwC, Proxy). Šťastný člověk plný energie pečující o druhé. Mám za sebou práci s týmy, na projektech, na kariéře. Spoustu zkoušek a profesního vzdělávání v oboru daňového poradenství, auditu, měkkých dovedností, jazyků.
Během mentoringových setkání řeším s klienty především otázky řízení času, projektů, komunikace s týmem, s nadřízeným, s klienty, nastavení byznys plánů, vystupování na veřejnosti, nastavení budoucí kariérní cesty.
Jsem zaměřená na efektivitu a dlouhodobou udržitelnost našeho konání. Proto ráda pracuji s talenty dle metodiky Gallup, které v mnohém pomohou osvětlit, proč nám něco jde skvěle, proč na něčem nám uniká energie a na čem si mohu dobře postavit svou strategii úspěchu.

MOJE CESTA …

Mgr. Lenka Žák

Poradkyně a autorka knih o zdravé stravě

MOJE CESTA ...

Petr Opava

Zpěvák, herec, hudební skladatel, instrumentalista, pedagog, textař a režisér

 

MOJE CESTA …

Žofie Kašparová

Flétnista, skladatelka a učitelka hudby

 

MOJE CESTA …

Jana Šandová

Výtvarnice

Jmenuji se Jana Šandová, soukromě vyučuji jazyky a také ráda tvořím.
Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době často hodně přetíženi, zaměření na výkon a výsledky a to nejen v práci ale i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná, jako každý z nás. Ale svou práci mám nesmírně ráda a navíc jsem objevila způsob jak svou energii dočerpat.
Moje relaxace a uvolnění je svět mandal, konkrétně metoda dot painting neboli tečkování. Je to nádherná a velmi jednoduchá technika. Kladete jednu tečku vedle druhé, soustředíte se a ani nevíte jak meditujete, relaxujete, cítíte klid a vnitřní naplnění.
Dnes vedu kurzy tečkování, protože práce s inspirativními lidmi v báječné atmosféře mne nejen nesmírně baví, ale dává mi i radost a chuť do života.
Sama velmi ráda inspiruji ostatní a mám vždy obrovskou radost, když účastníci i po kurzu tečkují sami doma a posílají mi své obrázky.

MOJE CESTA ...

Ing. Lenka Jahelková

Lektorka zdravé stravy a zdravého životního stylu

Jsem terapeut informační medicíny a healtcoach na klinice funkční medicíny v Praze.
Prošla jsem kurzy informační medicíny a dokončuji studium Klinické naturopatie. Mým záměrem je předat klientovi to nejlepší, co znám a nasměrovat jej na cestu k uzdravení postupnými kroky, které sám udělá ve svém životě.
Nejvíce jsem ale maminka dvou odrůstajících dětí a šťastná žena.

 

MOJE CESTA …

Ing. Karolína Risser, MBA

Poradkyně v oblasti zdravé výživy

Po 15 letech úspěšné kariéry na manažerských pozicích v bankách, v consultingu v PwC a jako zakladatelka vlastní firmy jsem na vlastní kůži pocítila špatný worklife balance a syndrom vyhoření. Prošla jsem restartem, na základě kterého jsem se začala aktivně věnovat wellbeingu a hledání životní rovnováhy. Na mateřské dovolené z mých zkušeností vzniklo poslání pomáhat firmám a jejich zaměstnancům zlepšovat klíčové oblasti wellbeingu, a to především jejich zdraví, fyzickou i psychickou kondici.

MOJE CESTA …

Ing. Vítek Oram

Lektor jógy

Rád vás budu inspirovat jógou, jako jóga inspirovala mne.

Zkušenost s jógou mám 35 let, 10 let jako cvičitel. Zaměřuji se na uvolnění a protažení, zdraví páteře a kloubů. Jednoduché cviky a klidnější styl, které můžeme dělat i v kanceláři. Základem je dech – studnice energie! A práce s myslí, neboť téměř vše je v hlavě.

Základní cviky lze cvičit i v kanceláři nebo v hale – protáhnout se a prodýchnout, nabrat energii. Naslouchat řeči svého těla. Z toho pramení radost, spokojenost a vyrovnanost, ale i zdraví a vyvážená imunita.

Cítím vděčnost za vše v životě a vnímám se součástí této hojnosti, kterou rád sdílím s ostatními.
Jógu můžeme rozšířit pomocí zpěvu a mantry směrem ke zklidnění mysli. Sám jsem našel velkou inspiraci v hudbě a mantra-józe, která pomáhá uvědomit si svůj potenciál a vytvářet svůj Život

MOJE CESTA ...

MUDr. Lenka  Radková

Poradkyně nekonvenční medicíny

Mou vizí je rozšíření obecného povědomí o jednoduchých a účinných opatřeních k ošetření stavů, které lze zvládnout svépomocí, budování zdravého sebevědomí, obranyschopnosti a respektu k sobě samému i okolí na základě znalostí fyziologie, pochopení obecných principů a vlastní zkušenosti.

Držím se hesla  “jedenkrát zažít je lepší než 10x slyšet”.

Ve své praxi propojuji konvenční postupy s nekonvenčními.

Kromě klasického medicínského vzdělání (LF UP v Olomouci, obor všeobecné lékařství) jsem absolventkou homeopatické školy CEDH, kursu akupunktury a myoskeletální medicíny IPVZ. Zároveň řady kursů tradiční čínské medicíny. Právě dokončuji psychoterapeutický výcvik v Biosyntéze.

 

MOJE CESTA …

Iva Petráňová

Lektorka jógy a tance

Namaste a ahoj, jsem Ivous, nadšená lektorka jógy a tance z Prahy. Duší něco mezi terapeutkou a cestovatelkou. Kromě jógy žiju hlavně tancem, hudbou, výtvarným tvořením a veganským zobáním. Jsem tu proto, abych sdílela, předávala a pečovala. Mám za sebou 600 hodin tréninku v USA a Indii a nespočet různých workshopů a kurzů u nás. Soustředím se zejména na holistickou jógovou terapii a restorativní jógu, ale ráda učím i hatha a vinyasa jógu. Jógu beru jako cestu k sobě a způsob, jak zvědavě zkoumat, odhalovat a opečovávat vše,  co je potřeba. Když učím, jdu vždycky za hranice fyzického. Ráda používám pomůcky, masážní míčky a kousky jógové filozofie. Někdy vás zabalím do dečky a jindy do zvuku tibetských mís. A vždycky si zameditujeme a zamantrujeme.

MOJE CESTA …

Tomáš Reinbergr

Lektor Védské meditace

Jsem vděčný, že mohu být učitel Védské meditace, snadné techniky, kterou jsem se v roce 2012 naučil od Tima Mitchella a od té doby ji nadšeně 2x denně praktikuji. Dále jsem také učitelem jógy, koučem, otcem dvou synů a zakladatel VAŠÍ LIGY.

“Díky meditaci lépe usínám, nejsem téměř nemocný a kolegové se mnou prý lépe vycházejí a více se směju. Lépe překonávám dramata života – s odstupem. S vděčností sleduju u ostatních podobné zázraky, když začnou meditovat.”

MOJE CESTA ...